Hotel Pyramida

Hotel Pyramida chodba Hotel Pyramida apartmán béžový Hotel Pyramida pokoj - béžový Hotel Pyramida pokoj - modrý Hotel Pyramida tripl - modrý Hotel Pyramida - salónek
Hotel Pyramida - Reference interiér

Hotel Pyramida potřeboval téměř kompletní změnu interiéru. Konzultovali jsme výběr kvalitních materiálů, barvy sladěné s ostatními prvky interiéru a moderní vzory. 

Na počátku realizace jsme museli připravit povrchy pro pokládku koberců. Příprava povrchů zahrnovala stržení stávajícíh koberců, broušení, penetrace a následně samonivelační stěrka. Po dodržení všech technologických přestávek jsme zahájili pokládku koberců dle plánu pokládky.

Vybrali jsme kvalitní zátěžové a nehořlavé koberce s vlněným vzhledem, které jsou vyrobeny z materiálu Polyamid 6.6, od italského výrobce. Na chodbách jsou koberce s nepravidelnými pruhy, v prostoru před výtahem jsme použili koberec se stejným dezénem jako na pokojích, abychom rozbili dojem jednotvárnosti interiéru. V pokojích i konferenčních místnostech je použit stejný typ koberce, ale s jiným vzorem. 

Přehozy přes postele a dekorativní polštářky v pokojích jsme šili na zakázku. Materiál bytového textilu je od španělského výrobce a je vysoce kvalitní, navíc s plastickou strukturou. 

Záclony voál s nehořlavou úpravou, které jsme umístili na pokoje a na chodby jsou od předního německého výrobce. Na pokoje jsme přidali navíc závěsy blackout s nehořlavou úpravou M1 s mramorovým vzhledem, které jsme přivezli ze Španělska.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby