Hotel Pod Věží - Depandance

Stilvi.cz » Reference realizovaných interiérů » Hotely » Hotel Pod Věží - Depandance
Depandance pokoj Depandance twin Depandance pokoj 2
Hotel Pod Věží - Depandance - Reference interiér

V rámci hotelového komplexu Hotel Pod Věží jsme realizovali modernizaci interiéru hotelu Depandance. 

Nejprve bylo potřeba navrhnout sladění interiéru za pomoci architekta, aby se do budoucna sjednotil vzhled hotelového portfolia. Hotel Depandance prošel jen lehkou rekonstrukcí, společnost Stilvi ušila záclony a závěsy, které navíc zdarma zavěsila. Záclony voál jsou v odstínu slonové kosti a závěsy blackout mají třídu nehořlavosti M1 a jsou v nugátové barvě, materiály pocházejí od německého a španělského výrobce. 

Na pokoje jsme umístili dekorativní polštářky s plastickou strukturou a přehozy přes postele, které jsme také ušili na míru. Dále jsme dodali výplně do polštářků, které jsme nakoupili u českého výrobce.

Po realizaci interiéru jsme dodatečně dodali kobercové předložky před postele, které jsme obšili v barevném tónu základu koberce tak, aby chemlon krásně splynul. Stejný vzor a obšití koberce jsme použili na běhouny, které jsou na chodbách a v lobby.

Zajímavostí je kobercový běhoun ve vstupní hale, který je jedinečný a byl vytvořen z jednoho kusu koberce přesně na míru zakřivené chodby.

 

 

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby