Hotel Pyramida chodba modrá Reference Stilvi - Hotel Iron Gate - Přehoz přes postel, dekorační polštářky Depandance pokoj Hotel Pyramida apartmán béžový Hotel Pod Věží twin přehoz a polštářky, čelo postele Pivotel MMX Lety - osušky
Hotel Clement - Reference interiér

Hotel Clement


Výběr a dodání bytového textilu pro hotel Clement - ubrusy na stoly, potahy na židle, přehozy na postel a rautová sukně.

Hotel Pyramida - Reference interiér

Hotel Pyramida


Výběr a realizace kvalitních zátěžových a nehořlavých koberců s vlněným vzhledem na chodby, do pokojů a do konferenčních místností, přehozy na postele, polštářky, záclony voál s nehořlavou úpravou na pokoje a na chodby, závěsy blackout s nehořlavou úpravou B1 do pokojů.

Hotel Pod Věží - Depandance - Reference interiér

Hotel Pod Věží - Depandance


Návrh, poradenství a realizace interiéru - koberce, běhouny, záclony a závěsy na míru s nehořlavou úpravou, přehozy na postel a dekorativní polštářky na postel.

Hotel 9 Skal - Reference interiér

Hotel 9 Skal


Návrh a realizace bytového textilu - záclony a závěsy na pokoje a na chodby v různých barevných kombinacích.

Pivotel MMX Lety - Reference interiéru

Pivotel MMX Lety


Pivotel MMX je 100. mini-pivovar v České republice a vůbec prvním hotelem s vlastním pivovarem na světě. Dostalo se nám té pocty, aby jsme se postarali o záclony, závěsy, povlečení, koberce a osušky.

Hotel Pod Věží ****

Hotel Pod Věží ****


Realizace interiéru - koberce na pokoje, záclony a závěsy na míru s nehořlavou úpravou, čalounění křesel, čalounění postelí, čalounění čel postelí, přehozy na postel a dekorativní polštářky na postel.

Hotel Iron Gate v srdci stověžaté Prahy

Hotel Iron Gate Praha


Dodávka a montáž elektrických garnýží pro vysokou zátěž až 70 kg, šití pelmetů, závěsů podšitých blackouty, záclon, přehozů a dekorativních polštářků.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby