Přehozy na postel

Stilvi.cz » Přehozy na postel
Přehozy na postel

Nabízíme širokou škálu luxusních a značkových přehozů na postele, které doladí Váš interiér. V naší nabídce jsou výhradně přehozy dle nejnovějších trendů a vysoké kvality.

Přehozy a jejich značky

Připravili jsme pro Vás kolekci přehozů na postel, které jsou účelné a dekorativní. Každý rok vychází nové kolekce od významných návrhářů.

Přehozy Antilo

Přehozy na postel od značky Antilo dodáváme v kompletním setu, tj. polštářky včetně výplně a přehozu, které vidíte na obrázku.

Přehozy NafNaf

Značkové přehozy NafNaf jsme pro Vás zařadili do kolekce v roce 2013, rovněž je dodáváme v kompletním setu.

Přehozy STILVI

Nabízíme Vám jedinečné přehozy značky STILVI, tyto přehozy jsou na zakázku a je možnost výroby pouze jediného kusu. V případě zájmu, Vám můžeme nabídnout unikátní a jedinečný přehoz na postel, který by byl vyroben pouze jednou. V tomto případě by se Vám vystavil certifikát o jeho kvalitě, rozměrech a dezénu. Zajistíme Vám, že budete mít originální přehoz přes postel. Pro více informací nás kontaktujte.

Proč si pořídit přehoz?

Přehoz nenajdete v každé domácnosti, někdo si myslí, že přehoz je absolutně zbytečný, ale jak to je doopravdy a kdy budete rozhodně přehoz potřebovat?

Určitě se Vám bude hodit do menšího bytu, kde nemáte moc místa k sezení, jednoduše přehodiíte přehoz přes zastlanou postel a máte minimálně tři místa k sezení a nebo i dvě místa k ležení. Dále je vhodný, když člověk příjde z práce a chce si lehnout po celém dni, ale na spánek a převlíkání do pyžama je ještě brzy, tak v tento okamžik si lehnete na postel, která je zakrytá a máte po starosti. Pořád si říkáte mám velký byt a gauč, ale přece nevypadá ta postel lépe, když je přehozená přehozem a dekorativními polštářky? My si myslíme, že ano.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby