Povlečení

Stilvi.cz » Povlečení
Povlečení

Nabízíme luxusní značkové povlečení od společností STILVI, Bugatti, s.Oliver a NafNaf z kvalitních materiálů a s moderními vzory.

Ložní povlečení

V České republice jsou standardní velikosti povlečení následující 70 x 90 cm povlak na polštář a 140 x 200 cm povlak na přikrývku, dále se dělají tzv. prodloužené, kde je o 20 cm delší povlak na peřinu, tj. 140 x 220 cm. V dnešní době je velice moderní Francouzské povlečení, kde máme k dispozici 2x povlak na polštář 70 x 90 cm a cíchu 200 x 200 cm a nebo prodloužená 200 x 220 cm. V případě, že budete chtít Francouzské povlečení a nebudete mít peřinu 200 x 200/220 cm, tak jí najdete u nás v nabídce.

Ložní povlečení Bugatti

Evropská značka Bugatti nabízí velice krásné a elegantní povlečení, které je velice příjemné a jemné, nabízí tři kvality renforcé, makosatín a percal.

Ložní povlečení s.Oliver

Povlečení s.Oliver doladí interíér každé moderní ženy, povlečení s.Oliver rozzáří místnost barvami.

Ložní povlečení STILVI

Povlečení značky STILVI patří do nejvyšší třídy, vyrábí se pouze limitované edice 100 kusů, každé povlečení má svůj certifikát a číslo. Používají se nejkvalitnější materiály a nítě.

Kvality povlečení

Povlečení máme k dispozici v kvalitě renforcé, mako satén, a percal. Postupně si vysvětlíme, jaký je mezi jednotlivými kvalitami rozdíl.

Renforcé

Renforcé je hrubší tkanina v plátnové vazbě v hustou dostavou v útku i osnově, nejčastěji s potiskem. Renforcé pochází z francoužštiny a v překladu znamená zesílený.

Mako-satén

Mako-satén je velmi jemná hedvábnická tkanina v atlasovou vazbou útkovou nebo osnovní, tkaná z mikrovlákenného materiálu v našem případě z bavlny.

Percal

Percal může být polycotton a nebo pouze 100% bavlna, vazba je výrazně uzší, má střední hmotnost, je pevná a bez lesku. Barví se vlákna a nebo je možnost potisku.

Mimo naší nabídku také šijeme povlečení na míru viz naše Služby.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby