Mood 2012, Brusel

Stilvi.cz » Novinky » Mood 2012, Brusel
Veletrh Mood 2012, Brusel

V září 2012 jsme navštívili veletrh Mood 2012 v Bruselu. Při příjezdu na veletrh nás oslovil architektonický monument a jeden ze symbolů Bruselu Atomium (102 metrů vysoký model atomu železa), který byl postaven v roce 1958 na počest Světové výstavě Expo 1958.

Po vyzvednutí vstupenek a projití kontroly, se před námi otevřel velký prostor plný větších a menších stánků z různých zemí, ačkoliv se pořadatelé snaží, aby byli vystavující společnosti pohromadě se svými krajany a návštěvníci se mohli zajímat pouze o určité země a odvětví, tak zde byl nový pohled na výstavu. Přímo u vchodu do haly byla ukázka spřádání nití, barvení a ukázka vzorů, trendů a barevných kombinací pro rok 2013/2014. Po prohlídce vzorů jsme pokračovali dál.

Pro návštěvy veletrhů máme již systém, prohlédneme si plán výstaviště a navštívíme společnosti, s kterými již máme obchodní vztahy. Nejvíce nás samozřejmě zajímá nejnovější kolekce a materiály, abychom mohli naším zákazníkům nabídnout to nejlepší.Snažíme se najít nové a originální dezény či materiály, které chceme zařadit do naší kolekce pro nadcházející sezónu. Tento maratón trvá přibližně 3 - 4 hodiny vytrvalého jednání, ale nejsme zdaleka konce naší práce.

Přichází další fáze, která není vůbec jednoduchá, je nesmírně časově náročná, snažíme se najít nové dodavatele se zajímavou kolekcí nebo originálním materiálem. Procházíme uličku po uličce, stánek po stánku, abychom našli něco opravdu nového, neskutečně zajímavého a co by projevilo neskutečný zájem o tento výrobek u našich stávajících a i u budoucích zákazníků. Po takto stráveném dni chození a mluvení jsme nesmírně vděčni odpočinku na hotelu. Na výstavu Mood 2012 nám stačil jeden den, ale jsou mnohem větší výstavy, na které pouhý jeden den nestačí.

Děkujeme, že u nás nakupujete a vracíte se k nám. Díky tomu máme pocit, že vybíráme správně.

Váš tým STILVI

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby