Heimtextil 2013, Frankfurt am Main

Stilvi.cz » Novinky » Heimtextil 2013, Frankfurt am Main
Veletrh Heimtextil 2013, Frankfurt am Main

Heimtextil 2013 aneb cesta k novým dodavatelům

Při příjezdu do Franfurktu nad Mohanem se před námi objevilo panorama výstaviště Messe Frankfurt, v pozadí jsme viděli výškovou budovu, které patří k výstavišti, přezdívanou "tužka". Po příjezdu na rebstock (parkoviště, které slouží pro návštěvníky výstavy) jsme nastoupili na autobus, který nás svezl ke vstupu na výstavu. Po zakoupení vstupenek, následným průchodem terminálu, se před námi otevřela výstavní hala číslo 3, začal závod s časem, abychom stihli projít alespoň část expozice.

Jak jsme přišli k Bugatti

Již z Prahy jsme měli připravený čísla budov a stánků našich obchodních partnerů, aby jsme je navštívili a získali informace o jejich nové kolekci a popřípadě vybrali vzorky z jejich nové kolekce. Výstaviště ve Frankfurtu je jedno z největších výstavišť Evropy, tak jsme nemohli využít náš osvědčený systém, protože vracet se zpět do haly je skoro nemožné, časově náročné a i fyzicky. Po celodenním chození po výstavišti se v průměru ujde okolo 25 - 30 km.

Po cestě za našimi obchodními partnery, jsme narazili na župany společnosti Bugatti. Jejich kolekce nás velice zaujala, a proto jsme se zastavili, aby jsme zjistili podmínky pro prodej značky Bugatti. Poté nás poslali za další německou společností, která vyrábí povlečení značky Bugatti a s.Oliver, po prohlídce vystavených povlečeních jsme se začali zajímat o podmínky pro Český trh, v Německu mají jiné rozměry na povlečení, než jsou u nás v České republice, ale Bugatti dodává i na Rakouský trh, který má stejné rozměry povlaků na polštář a povlaků na peřinu. Díky tomu jsme se začali zaměřovat na kvalitu zpracování a použité materiály. Po prozkoumání, jsme se rozhodli zařadit značku Bugatti a povlečení značky s.Oliver do naší kolekce.

Plastikové prostírání

Dále jsme po cestě potkali společnost z Japonska, která nabízí plastikové prostírání na jídelní stůl. Nabídka Japonské společnosti nás oslovila a požádali jsme jí o zaslání vzorků a cenové nabídky. Prostírky jsou velice originální, kvalitní a precizně provedené.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby