Franchising aneb dlouhé léta rozhodování

Stilvi.cz » Novinky » Franchising aneb dlouhé léta rozhodování
Franchising aneb dlouhé léta rozhodování

Chcete podnikat, baví Vás designe a dělat věci krásnými. Máte za sebou školu s designem anebo chcete jen podnikat v zajímavém oboru, kde neexistuje stereotyp. Hledáte příležitost, kde se Vás klienti budou ptát na Váš názor. Počáteční investice jsou přijatelné, nemusíte budovat značku a své jméno. Využijte franšízu od naší společnosti, která se zabývá už od roku 2005 zařizování interiéru.


Naše společnost se specializuje především na hotely, kanceláře, restaurace a další komerční prostory, ale jsme schopni pokrýt i poptávku soukromých osob. Franšízant získá určitý kraj, jeden franšízant může vlastnit licenci na 1 a více krajů. V České republice je více jak 11 000 ubytovacích zařízení a v současné době naše společnost z tohoto množství pokrývá cca 10%, proto jsme se rozhodli rozšířit Náš tým o další společnosti, které nás budou zastupovat v jednotlivých krajích, tak abychom dosáhli společnými silami dosáhly na 35 – 45 % trhu.

Získáte od nás mnoho výhod, které jsme na začátku podnikání neměli, mezi výhody patří zejména ověření dodavatelé, reference a postavení na trhu.

V případě, že budete mít zájem o bližší informace a nebo o nezávaznou schůzku, tak nás kontaktujte na email: stilvi@stilvi.cz
 

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby