Garnýže, japonské stěny a rolety

Stilvi.cz » Garnýže, japonské stěny a rolety
Garnýže, japonské stěny, rolety

Nabízíme garnýže, japonské stěny a rolety výhradně od evropských výrobců se zárukou vysoké kvality a provedení. Garnýže nabízíme tyčové, kolejnicové, designové, klasické i garnýže s LED osvětlením.

Dodáváme také římské rolety, elektrické rolety, předokenní rolety manuální, předokenní rolety elektrické, plisé roletky (vhodné do menších oken).

Garnýže

Garnýže dělíme na dva typy a nebo dva způsoby montáže. První typ je kolejnice a druhý typ je tyč, montáž je možná jak do stropu tak i  na stěnu.

Kolejnicová garnýž

Kolejnice je nejčastější typ garnýže, který se montuje do stropu, ale pomocí speciálních úchytů je možná montáž na stěnu. Kolejnice můžou být plastové duté, plastové s dřevotřískou, hliníkové a kovové v různých barvách. Kolejnice mají většinou nižší výšku a proto nepotřebují velký prostor nad oknem, proto jsou kolejnice doporučovány do místností, kde je méně jak 10 cm od špalety okna ke stropu.

Tyčová garnýž

Tyčové garnýže se používají v moderních interiérech, ale i v klasických interiérech. Kovové tyče v různých barvách a typech kovu (chrom, nerez, mosaz), se vyrábí v různých tloušťkách, nejčastěji se používá 19 mm průměr tyče, důležité je, aby stěna tyče nebyla příliš tenká, docházelo by k prohýbání kolejnice i na velmi krátké vzdálenosti 2 m.  Dále máme v nabídce 30mm/19mm, pro vysvětlení závěsový tyč / záclonová tyč. V dnešní době hodně výrobců osazuje své tyče zdobenými koncovkami, používají se různé barvy kovů, vzorování, ale v neposlední řadě krystaly od společnosti Swarovski. Nejnovější trend v tyčových garnýžích, jsou ploché a hranaté profily s různými dekory dřeva, kovů či plastů. Při použití průhledných materiálů se využívá podsvícení LED diodami.

Rolety

V naší nabídce jsou římské rolety, rolety na zastínění a předokenní rolety.

Římské rolety

Římské rolety jsou horizontálně skládané záclony, které jsou vyztuženy speciálními sklolaminátovými tyčkami a osazeny kroužky, které slouží jako vodící lišty pro šňůry. Při vytažení se vytvoří pravidelné sklady.

Rolety interierové

Textilní rolety jsou funkčním prvkem ve Vašem interiéru, který v okamžiku změní Váš interiér. Zajisí Vám ochranu před sluncem či světlem, soukromí a v neposlední řadě se postará o příjemnou dekoraci. Nabízíme velký výběr látek, materiálů a tkanin, možnost různého typu zastínění (blackout, ochrana před sluncem, dekorativní).

Předokenní rolety

Předokenní rolety Vám pomohou zajistit soukromí, ochranu a bezpečí. Využíváme pouze rolety, které mají hliníkové lamely. Nabízíme rolety do překladů, zaomítací rolety a nebo dodatečná montáž na rám okna. Možnost elektrického ovládání, napojení na zabezpečovací systém a dálkové ovládání.

Japonské stěny

Japonské stěny jsou pojízdné panely s látkou či umělým materiálem, který dokáže oddělit v interiéru prostor a nebo zastínit interiér. Panely je možné ovládat pomocí vodících šňůr a je možné si vybrat několik variant zatahování (např. zleva - doprava, zkraje do středu, atd.) 

Garnýže a rolety na míru

Nabízíme i garnýže a rolety na přesnou míru, kterou si zákazník určí. V případě, že si nebudete jistí pomůžeme Vám garnýže změřit.

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby