3D matraceInfiniti Cavity v barváchGarnýž Boreal NegroLuxusní přehozyZnačkové ručníkyNemocniční programHotelový program

Stilvi interiéry

Návrhy a realizace interiérů, poradenství

Společnost STILVI s.r.o. nabízí kompletní a částečnou úpravu interiéru na míru a podle nejnovějších trendů pro hotely, kanceláře, zdravotnická a jiná zařízení i pro jednotlivé domácnosti. Vznikla v roce 2005 a po dobu své existence provedla rekonstrukci interiérů v desítkách objektů i bytů více reference.

Naše firma pracuje jen s kvalitními a moderními materiály, které jsou designově originální a šetrné ke zdraví. V případné většině jde o materiály zahraniční výroby.

V naší nabídce najdete kompletní bytový textil, jako jsou ručníky, záclony, závěsy,  koberce, a také ložní povlečení, matrace, chrániče na matrace, přikrývky, deky, polštáře, značkové povlečení a prostěradla. Do koupelny Vám nabídneme ručníky, osušky, pánské župany a i dámské župany. Dodáváme rovněž garnýže, římské rolety, rolety a japonské stěny.

V sekci našich služeb nabízíme výrobu nábytku na míru, včetně kuchyňských linek, a také čalounické práce. Provádíme rovněž pokládku podlahových krytin, pokládání koberců, vzorování koberců od 100 m2, šití přehozů, ubrusů, rautových sukních, záclon a závěsů na míru. Potřebujete poradit s návrhem Vašeho interiéru, pomůže Vám diplomovaný architekt více služby.

Zaručujeme spolehlivost, profesionalitu a jedinečný přístup. Rádi Vám poradíme při řešení interiéru i při výběru materiálu a barevného sladění. Naším cílem je vytvořit pro Vás co nejpříjemnější prostředí k práci i k životu.

Značková matrace Bugatti Thermo Premium VS Matracový rošt Bugatti Premium 42 KFV Luxusní polštář z umělého prachového peří
 

Naše E-shopy

Rychlý kontakt

QR kód
Zálesí 1129/82
142 00 Praha 4


Tel: 774 722 116
Tel: 604 539 803


E-mail: stilvi@stilvi.cz

Naše prezentace

Proč využívat naše služby